بهار پر شده است


من تقریبا دو ماه در حال کار بوده ام. من آن را از طریق زمستان انجام دادم بدون یخ زده، چند دوست را ساختم، مطمئن هستم یک بسته از نارلس را دیدم و حتی با دو توله خرس سیاه و سفید برخورد داشتم. و با نزدیک من منظورم در فاصله و با برخورد من منظور عکس یک لنز تله. فوق العاده شایان ستایش بود.

گردشگران

در حال حاضر در مورد این گردشگران. هر روز هفته را به من بده اکثر آنها از طریق پارک حرکت می کنند و از طریق پارک حرکت می کنند، iPads ها و آیفون ها در هوا، در مقابل چهره خود، و آویزان کردن در میله های خودی است. یک عکس سریع و یک پانوراما و آنها را به نقطه عطفی بعدی.

آنها متوقف نمی شوند و به صدای جنگل گوش می دهند. آنها حیوانات درختان را متوجه نمی شوند. آنها در اندازه لانه ها، ارتفاع بلند رودخانه ها و یا توقف بوی قوس نفوذ نمی کنند. آنها در کنار نشانه های بزرگ گیاه مفرط و کمیاب، که نشانه ای از این موضوع می گویند: "لطفا زندگی گیاه وحشی و نادر را نابود نکنید." آنها فقط ضبط کننده های برجسته ای هستند که بعدا در صفحه نمایش های کوچک و نسبت های مربع نسبت به آن ها "لذت می برند".

این افسرده است به نظر می رسد که همه آنها توسط یک جذابیت Obscuro غرق می شوند.

من برای روزهایی که در پشت مسیرهای پیاده روی قرار دارند، زندگی می کنم، از شمال رود جی، به سختی به مناطقی که مهاجمان سفر می کنند، زندگی می کنند. دیروز من یک مرد را دیدم که هرگز از فیس بوک شنیده بود. می توانید تصور کنید؟

اهداف جدید من

1. آموزش عالی

من این کار را به عنوان ماموریت من در این کار انجام می دهم تا به این افراد آموزش دهم تا به آنچه که در اینجا می بینم، قدردانی کنند. دفعه بعد کسی به من تلفن های هوشمند بزرگ خود را به من هدیه می کند، من قصد دارم تا آنها را در حال چرخش و در واقع به چیزی که در مقابل آن قرار می گیرند نگاه کنید. کاپیتان من فکر نمیکنم این ایده خوبی باشد، او فقط خوشحال است که افراد وارد پارک شده اند. اما این برای من کافی نیست

2. سوار یک الک

Vargatesh به من گفت چالش نهایی و آزمون اراده برای پارک رنجر است که سوار یک وحشی Roosevelt Elk.

من می دانم او با من غلبه می کند (همانطور که هر ستاره پاپ سابق هندی) اما من قصد دارم او را نشان بدهم. اگر یک جذابیت Cicuro بتواند هیولا Loch Ness را تسخیر کند، مطمئن هستم که میتواند روی حیوانات ساده کار کند. من خیلی نزدیک به یک آمدم، حتی موفق به خوردن آن برخی از مکعب های شکر، اما او اجازه نمی دهد من به عقب عقب بر گردیم. من می خواهم هر روز از همین امروز به زادگاه خود برگردانم

3. وبلاگ بیشتر

من از این وبلاگ خیلی بلندپروازانه شروع کردم، اما فقط دو روز در "من فردا" نوشتم و تقریبا 2 ماه از آن گذشتم. غیر قابل قبول بنابراین من قول می دهم که بیشتر از این جا بیرون خواهم نوشت. من باید احتمالا یکی از این شمارنده ها را نیز بگیرم، آیا فکر نمی کنید؟